Aktualności

logo2.png
image.jpg
19-10-2020

Defence24.pl Partnerem medialnym Kongresu 590!

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia został właśnie Defence24.pl.

Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączył właśnie Defence24.pl

Defence24.pl to największy polski portal zajmujący się tematyką przemysłu zbrojeniowego, sił zbrojnych i geopolityki. Na łamach portalu publikowane są zarówno aktualne informacje, analizy, komentarze oraz wywiady z ekspertami ds. bezpieczeństwa narodowego, które docierają dziennie do ponad 90 tysięcy czytelników. Grupa Defence24 jest renomowanym wydawcą, organizatorem również własnych konferencji i forów eksperckich skierowanych do przedstawicieli administracji rządowej, służb mundurowych i przemysłu.

Cyberdefence24.pl należący do Grupy Defence24 to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa i kryptologii Eksperci CyberDefence24 codziennie dostarczają unikalne treści: wiadomości, komentarze, raporty oraz pogłębione analizy dotyczące kluczowych aspektów technologicznych, gospodarczych, politycznych cyberbezpieczeństwa i kryptologii.  Serwis CyberDefence24 stawia mocno na wielokanałową komunikację, w tym autorskie materiały wideo m.in. relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych, opinie menadżerów i specjalistów związanych z dziedziną cyberbezpieczeństwa.

Space24 to lider na rynku mediów skupiających się na rozwoju sektora kosmicznego w Polsce, a eksperci portalu przyglądają się działaniom na tym polu decydentów politycznych, Polskiej Agencji Kosmicznej oraz sukcesom przedsiębiorstw z branży. Portal Space24 to także światowy przemysł, rozwój innowacyjnych technologii i działania największych agencji kosmicznych. Tematyka Space24 dotyczy dziedzin rozwoju technologii kosmicznych, a więc systemów obserwacji Ziemi, nawigacji, łączności satelitarnej, a także pojazdów kosmicznych i towarzyszącej im infrastruktury naziemnej.

Serwis Energetyka24.com należący do Grupy Defence24 to wiodący polski portal poruszający problematykę energetyki i bezpieczeństwa energetycznego. W serwisie Energetyka24 - można znaleźć: wiadomości, analizy i raporty przygotowywane przez naszych autorów oraz wywiady z kluczowymi decydentami, naukowcami i przedsiębiorcami odpowiedzialnymi za polski sektor energetyczny. Tematy podzielone są na obszary ropa, gaz, OZE, atom, górnictwo, chemia, elektroenergetyka, elektromobilność, smog.

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!