Aktualności

logo2.png
image.jpg
19-10-2020

IWORIS Partnerem medialnym Kongresu 590!

Hybrydowa piąta edycja Kongresu 590 pozwoli na zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa epidemiologicznego, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom uczestników. Jednym z Partnerów medialnych wydarzenia został właśnie IWORIS.

Hybrydowa formuła Kongresu 590 oznacza przenikanie form stacjonarnych z narzędziami online. Na potrzeby wydarzenia została stworzona autorska platforma, a oprócz obecności w wirtualnych audytoriach, pozwoli ona nawiązać kontakty i umawiać spotkania z innymi uczestnikami, prowadzić rozmowy networkingowe, czy zwiedzać wirtualne ekspozycje w ramach tzw. wirtualnego lobby. Wszystko dzięki autorskiej platformie Lokkarto!

Do grona Partnerów medialnych, którzy będą wspierać nową formułę Kongresu 590 dołączył właśnie IWORIS. 

Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie prowadzi aktywność medialną i badawczą w obszarze wpływu rodziny na jakość i poziom życia, strukturę społeczną, a także perspektywy rozwoju społeczno-gospodarczego. Zespół IWORIS tworzą eksperci i praktycy z obszarów ekonomii, socjologii, demografii, psychologii, pedagogiki, kulturoznawstwa i polityki rodzinnej. IWORIS jest wydawcą portalu Polskiego Forum Rodziców, który każdego dnia publikuje artykuły dotyczące różnych aspektów życia rodzinnego i społecznego.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź z nami na bieżąco!